Resultater klubbmesterskap i rallylydighet 2019 - Sandnes Brukshund Klubb

Go to content
Resultater fra klubbmesterskapet i rallylydighet 2019

Nedenfor er resultatlisten for hver gang:
Mars
Dommer klasse 1 og 2: Crystal
Dommer klasse 3 og elite: Kurt
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Arielle
Marie Edland
1
193
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
1
192
Max
Cathrine Lunde
1
190
Berta
Marie Edland
1
DISK
Zoey
Anja Haugland
2
193
Iq
Thomas Myklebust
2
DISK
Hera
Kari Ommedal
3
192
Jari
Marie Edland
3
DISK
Lotta
Audhild Mæland
Elite
200
Molly
Audhild Mæland
Elite
200
Vinur
Kari Ommedal
Elite
200
Tira
Eli Anne Imsland
Elite
184
Katie
Carole Ross
Elite
183
Pippa
Carole Ross
Elite
179
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
DISK
Diablo
Miriam Wittenberg
Elite
DISK
Januar/Februar
Dommer bane 2: Kurt
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Arielle
Marie Edland
1
167
Berta
Marie Edland
1
BRUTT
Mocca
Kristine SKogen
1
BRUTT
Millie
Elin Høiland Valseth
2
196
Hera
Kari Ommedal
3
DISK
Jari
Marie Edland
3
DISK
Molly
Audhild Mæland
Elite
199
Lotta
Audhild Mæland
Elite
198
Diablo
Miriam Wittenberg
Elite
197
Vinur
Kari Ommedal
Elite
194
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
190
Tira
Eli-Anne Imsland
Elite
178
Pippa
Carole Ross
Elite
163
Ozu
Anne Svensen
Elite
BRUTT
Katie
Carole Ross
Elite
DISK
Januar/Februar
Dommer bane 1: Crystal
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Mocca
Kristine Skogen
1
186
Berta
Marie Edland
1
174
Arielle
Marie Edland
1
DISK
Millie
Elin Høiland Valseth
2
DISK
Hera
Kari Ommedal
3
DISK
Jari
Marie Edland
3
DISK
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
200
Diablo
Miriam Wittenberg
Elite
198
Vinur
Kari Ommedal
Elite
197
Molly
Audhild Mæland
Elite
193
Lotta
Audhild Mæland
Elite
186
Katie
Carole Ross
Elite
DISK
Tira
Eli-Anne Imsland
Elite
BRUTT
Ozu
Anne Svensen
Elite
DISK
Pippa
Carole Ross
Elite
DISK
Foreløpig sammenlagt
Plass
Hundens navn
Eier/fører
Klasse
Poeng
1
Arielle
Marie Edland
1
360
2
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
1
192
3
Max
Cathrine Lunde
1
190
4
Mocca
Kristine Skogen
1
186
5
Berta
Marie Edland
1
174
1
Millie
Elin Høiland Valseth
2
196
2
Zoey
Anja Haugland
2
193
*
Iq
Thomas Myklebust
2
0
1
Hera
Kari Ommedal
3
192
*
Jari
Marie Edland
3
0
1
Molly
Audhild Mæland
Elite
592
2
Vinur
Kari Ommedal
Elite
591
3
Lotta
Audhild Mæland
Elite
584
4
Diablo
Miriam Wittenberg
Elite
395
5
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
390
6
Tira
Eli-Anne Imsland
Elite
362
7
Pippa
Carole Ross
Elite
342
8
Katie
Carole Ross
Elite
183
*
Ozu
Anne Svensen
Elite
0
Back to content