Resultater klubbmesterskap i rallylydighet 2019 - Sandnes Brukshund Klubb

Gå til innhold
Resultater fra klubbmesterskapet i rallylydighet 2019

Nedenfor er resultatlisten for hver gang:
Mai
Dommer: Birgit
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Besty
Marit Bjelland
1
186
Stina
Hanne Grotheim
1
BRUTT
Shesea
Crystal Kay
1
BRUTT
Max
Cathrine Lunde
1
DISK
Arielle
Marie Edland
1
DISK
Berta
Marie Edland
1
DISK
Wotan
Hanne Grotheim
2
174
Jari
Marie Edland
3
100
Hera
Kari Ommedal
3
DISK
Lotta
Audhild Mæland
Elite
198
Vinur
Kari Ommedal
Elite
198
Molly
Audhild Mæland
Elite
181
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
DISK
Tira
Eli Anne Imsland
Elite
DISK
Eragon
Grethe Stangeland
Elite
DISK
Mai
Dommer: Kurt
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Besty
Marit Bjelland
1
197
Stina
Hanne Grotheim
1
185
Gordy
Crystal Kay
1
178
Viggo
One Husebø Jamholt
1
169
Arielle
Marie Edland
1
DISK
Shesea
Crystal Kay
1
BRUTT
Max
Cathrine Lunde
1
DISK
Berta
Marie Edland
1
DISK
Wotan
Hanne Grotheim
2
192
Hera
Kari Ommedal
3
193
Jari
Marie Edland
3
DISK
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
197
Lotta
Audhild Mæland
Elite
DISK
Vinur
Kari Ommedal
Elite
DISK
Tira
Eli Anne Imsland
Elite
DISK
Eragon
Grethe Stangeland
Elite
DISK
Molly
Audhild Mæland
Elite
DISK
Mars
Dommer klasse 1 og 2: Crystal
Dommer klasse 3 og elite: Kurt
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Arielle
Marie Edland
1
193
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
1
192
Max
Cathrine Lunde
1
190
Berta
Marie Edland
1
DISK
Zoey
Anja Haugland
2
193
Iq
Thomas Myklebust
2
DISK
Hera
Kari Ommedal
3
192
Jari
Marie Edland
3
DISK
Lotta
Audhild Mæland
Elite
200
Molly
Audhild Mæland
Elite
200
Vinur
Kari Ommedal
Elite
200
Tira
Eli Anne Imsland
Elite
184
Katie
Carole Ross
Elite
183
Pippa
Carole Ross
Elite
179
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
DISK
Diablo
Miriam Wittenberg
Elite
DISK
Januar/Februar
Dommer bane 2: Kurt
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Arielle
Marie Edland
1
167
Berta
Marie Edland
1
BRUTT
Mocca
Kristine SKogen
1
BRUTT
Millie
Elin Høiland Valseth
2
196
Hera
Kari Ommedal
3
DISK
Jari
Marie Edland
3
DISK
Molly
Audhild Mæland
Elite
199
Lotta
Audhild Mæland
Elite
198
Diablo
Miriam Wittenberg
Elite
197
Vinur
Kari Ommedal
Elite
194
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
190
Tira
Eli-Anne Imsland
Elite
178
Pippa
Carole Ross
Elite
163
Ozu
Anne Svensen
Elite
BRUTT
Katie
Carole Ross
Elite
DISK
Januar/Februar
Dommer bane 1: Crystal
Hundens navnEier/førerKlassePoeng
Mocca
Kristine Skogen
1
186
Berta
Marie Edland
1
174
Arielle
Marie Edland
1
DISK
Millie
Elin Høiland Valseth
2
DISK
Hera
Kari Ommedal
3
DISK
Jari
Marie Edland
3
DISK
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
200
Diablo
Miriam Wittenberg
Elite
198
Vinur
Kari Ommedal
Elite
197
Molly
Audhild Mæland
Elite
193
Lotta
Audhild Mæland
Elite
186
Katie
Carole Ross
Elite
DISK
Tira
Eli-Anne Imsland
Elite
BRUTT
Ozu
Anne Svensen
Elite
DISK
Pippa
Carole Ross
Elite
DISK
Foreløpig sammenlagt
Plass
Hundens navn
Eier/fører
Klasse
Poeng
1
Besty
Marit Bjelland
1
383
2
Arielle
Marie Edland
1
360
3
Piper
Mary-Ann Kjeldsen
1
192
4
Max
Cathrine Lunde
1
190
5
Mocca
Kristine Skogen
1
186
6
Stina
Hanne Grotheim
1
185
7
Gordy
Crystal Kay
1
178
8
Berta
Marie Edland
1
174
9
Viggo
One Husebø Jamholt
1
169
*
Shesea
Crystal Kay
1
0
1
Wotan
Hanne Grotheim
2
366
2
Millie
Elin Høiland Valseth
2
196
3
Zoey
Anja Haugland
2
193
*
Iq
Thomas Myklebust
2
0
1
Hera
Kari Ommedal
3
385
2
Jari
Marie Edland
3
100
1
Vinur
Kari Ommedal
Elite
789
2
Lotta
Audhild Mæland
Elite
782
3
Molly
Audhild Mæland
Elite
773
4
Pixel
Kristin Øritsland
Elite
587
5
Diablo
Miriam Wittenberg
Elite
395
6
Tira
Eli-Anne Imsland
Elite
362
7
Pippa
Carole Ross
Elite
342
8
Katie
Carole Ross
Elite
183
*
Eragon
Grethe Stangeland
Elite
0
*
Ozu
Anne Svensen
Elite
0
Tilbake til innholdet